Çalıştay Duyurusu

Yazdır

DUYURULAR

Dicle Görme Engelliler Derneği, görme engellilerin karar süreçlerine etkin katılımlarını güçlendirmek amacıyla 2013 yılında kurulmuş ve üyelerinin tüm yönetim kademelerinde yer alabilmesi için katılımcı ve kapsayıcı bir anlayışı şiyar edinmiştir.

Tüzüğümüzde Başkanlıkların 2 dönem ile sınırlandırılması, Derneğimizde yeni yüzlerin, farklı bakış açılarının ve farklı fikirlerin yönetime gelmesi konusunda ön açıcı olmuştur.

Bu bağlamda, yönetim kademelerine ilginin artması için SivilDüşünAB Programı desteğiyle Van ilinde iki günlük bir çalıştay yapılacaktır.

Başta Dernek üyelerimiz olmak üzere, hedef kitleye gerekli konularda eğitim programları düzenleyerek yeni liderlerin çıkmasına, genç ve kadın engellilerin STÖ yönetimlerinde daha fazla temsil edilmelerine katkı sunacak bu çalışmaya katılmak isteyenler aşağıda yer alan başvuru formunu 25.10.2017 tarihine kadar doldurmaları gerekmektedir.

Van ilinde 11-12 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek "Engellilerde Cinsiyet Eşitliği Ve Liderlik Bilinci" adlı etkinliğimiz herkese açıktır.

Ancak, Derneğimizin üyeleri öncelikli olacaktır.

AÇIKLAMA VE BAŞVURU FORMU:

Katılımcılar 10 Kasım Cuma günü öğleden sonra otele giriş yapacaklar, 12 Kasım 2017 Pazar günü etkinlik bitiminde ayrılacaklardır.

Katılımcıların kahvaltı, öğle yemeği, ara ikramlar, konaklama ve şehirler arası seyahat giderleri çalışma kapsamında karşılanacaktır.

Değerlendirmede Derneğimizin üyelerine öncelik verilecektir.

Başvurular: 05.10.2017 25.10.2017 tarihleri arasında Derneğimizin web sitesinden yapılacaktır.

Etkinlikle ilgili tüm duyurulara Derneğimizin Web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız

 

Başvuru formu îçîn lütfen tıklayınız

 

 

DİCLE GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

  

 

DİCLE GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİ 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

 

diclegormeengelliler@gmail.com

05356908424